Szukaj Szukaj - FAQ FAQ - Użytkownicy Użytkownicy - Grupy Grupy - Profil Profil - Zaloguj Zaloguj - Sprawdź wiadomości Sprawdź wiadomości - Rejestracja Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
jak poznac ze ja mu się podobam??
Autor Wiadomość
Curly 
Początkujący
Curly

Wysłany: 2007-04-28, 15:31   jak poznac ze ja mu się podobam??

JA mam 24 lata a on 20, pracujemy razem za granica, on nie jest polakiem. Lubimy sie, zartujemy, pracuej tez z kolezankami, ktore sa mezatkami, jego stosunek do nich jest bardzo podobny jak do mnie. Ostatnio bylismy pierwszy razn imprezie razem - podobno dawal znac kolezance zeby zostawila nas chwile samych - nie pamietam tego momentu - nic oprocz rozmowy sie nie dzialo.Mysle ze on wie ze mi sie podoba. Kiedys wyszedl z biura kolezanki -mezatki) i widzac mnie oprawil sie tak, jakby za tymi zamknietymi drzwiami cos sie dzialo miedzy nimi. smiac mi sie chcialo, bo wiem ze to zarty, on tez sie smial. no i sa tez sytuacje w ktorych specjalnie robi mi na zlosc- zaznaczam ze te sprzeczki to jakby takie urozmaicenie - dziala na narwy ale jest zabawnie, nigdy nie mielismy powaznej klotni.jesli wyczuje ze naprawde cos nie tak to pyta, rozsmiesza. Chcialabym sie dowiedziec czy mu sie podobam, tylko nie wiem jak to zrobic. Moze jakos to sprawdzic. Moze udawac ze mi nie zalezy?pracuejmy razem 2 miesiace, znajoma mowi ze jakby mialo cos miedzy nami byc to by juz bylo - tyle ze my sie wcale dlugo nie znamy. Pomozcie, bo chcialabym zeby nam wyszlo, ale nie wiem co on o mnie mysli i czy nie zrobie z siebie idiotki dajec mu do zrozumienia ze mi sie podoba,

unlucky_sink 
Pasjonat

Wysłany: 2007-04-28, 15:49   

Curly napisał/a:
Pomozcie, bo chcialabym zeby nam wyszlo, ale nie wiem co on o mnie mysli
my tez nie wiemy
Curly napisał/a:
Chcialabym sie dowiedziec czy mu sie podobam, tylko nie wiem jak to zrobic
z tego co piszesz nie wynika ani, że jest tobą zainteresowany,ani, że nie... może zdaj się na kobiecą intuicję? <diabel>

Curly 
Początkujący
Curly

Wysłany: 2007-04-28, 15:56   

hmm, to moze ja sobie dam spokoj i sie poddam... ja mam chyba pecha do facetow, nawet tych mlodszych. Gdybym chociaz wiedzaila, ze mu sie podobam to by inaczej to sie potoczylo. Ja nie bede juz mu dawac do zrozumienia ze mi sie podoba, bede go traktowac jak kolege i nara... :( ale dol

_Marcin_ 
Początkujący

Wysłany: 2007-04-28, 16:01   

Nie poddawaj się , poczekaj na rozwój sytuacji <browar>

Curly 
Początkujący
Curly

Wysłany: 2007-04-28, 16:04   

no tak, poczekam, nie mam wyjscie, ale znacie jakis sposob, podstep albo jakies zdanie lub zachowanie ktore moze "wymusic" <diabel> na nim ze da mi do zrozumienia ze mu sie podobam lub nie?

_Marcin_ 
Początkujący

Wysłany: 2007-04-28, 16:13   

Poproś koleżanki , żeby zrobiły wywiad <diabel>

Curly 
Początkujący
Curly

Wysłany: 2007-04-28, 16:18   

Hiehiehie :) to chyba nie przejdzie, juz sie pytalam, a poza tym to nie mam do nich takiego zaufania :) . Ja musze rozegrac cos z nim, moze jakas scena zazdrosci z jego strony? Tylko jak to zrobic :D wiem ze jestem podstepna, jesli sie dowiem ze mu sie nie podobam po prostu dam sobie spokoj i tyle :)

Marissa 
Weteran
...szukająca miejsca...

Wysłany: 2007-04-28, 16:22   

A nie możesz po prostu zapytać wprost o to czy się mu podobasz, albo zapytać się czy umówi się z Tobą do kina, na kawe, piwo itp :?
Po co sobie życie utrudniać...

Curly 
Początkujący
Curly

Wysłany: 2007-04-28, 16:24   

Marissa napisał/a:
zapytać się czy umówi się z Tobą do kina, na kawe, piwo itp
ojj ja chyba nie ten typ dziewczyny, troche niesmiala jestem <aniolek> , nie zaproponowalabym mu czegos takiego. ja nie chce sie narzucac, chce zeby to on dzialal :)

Marissa 
Weteran
...szukająca miejsca...

Wysłany: 2007-04-28, 16:31   

Curly napisał/a:
troche niesmiala jestem

No to weź się w garść i skoro byliście już na imprezie to zaproponuj mu następną.
Curly napisał/a:
ja nie chce sie narzucac,

To nie jest narzucanie <cisza>
Cytat:
chce zeby to on dzialal

Heh, to uzbroj się w cierpliwość i gdybaj sobie - podobam mu się, czy też nie...
Weź sprawę w swoje ręce.

Yasmine 
Weteran
Studentka :D

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2007-04-28, 17:09   

Curly napisał/a:
ojj ja chyba nie ten typ dziewczyny, troche niesmiala jestem <aniolek> , nie zaproponowalabym mu czegos takiego. ja nie chce sie narzucac, chce zeby to on dzialal :)

Ja jestem identyczna. Ale pomysl sobie, ze moze on tez nie nalezy do tych przebojowych i czeka na Twoj krok. Wiec uwazaj, zeby jakas bardziej pewna siebie nie sprzatnela go sprzed nosa :) .

Mychola 
Bywalec
Lori

Wysłany: 2007-04-28, 17:30   

Tak jak wyżej pisano..spróbuj się przełamać i umów się z nim. Inaczej możesz czekać z nieskończoność :)

anika 
Zaglądający

Wysłany: 2007-05-02, 14:20   

Zaproponuj jakąś wspólna kawę, albo wujście wieczorem do knajpy. Wtedy łatwiej będzie Ci wyczuć czy coś iskrzy, czy nie :)

_Marcin_ 
Początkujący

Wysłany: 2007-05-03, 12:24   

Podczas rozmowy powiedz ,że chciałabyś się przejść na spacer po pracy , ale samej będzie Ci nudno i szukasz towarzysza <browar>

Mona 
Weteran

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2007-05-03, 19:13   

Taa, jasne, najlepiej niech rzuci się na niego <hyhy>

Już kiedyś na forum o tym pisałam - nie ma takiej opcji, że jak facetowi podoba się dziewczyna, to on nic nie zrobi. Zrobi, tylko trzeba czekać.
Poza tym -
Curly napisał/a:
tyle ze my sie wcale dlugo nie znamy

myślę, że to główny powód.

Cierpliwości :D Ile? Tyle, ile trzeba :)

Joe Cocker

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach